See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort som gåva
Beskrivning: Presentkort som gåva till personal som till exempel julklapp.
Intern identifierare: 52/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Presentkort som gåva