Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar, inre och yttre
Referensnummer: SF2021/416
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928472 Skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skyltar för inre och yttre miljö, både tillverkning och leverantörens befintliga
sortiment, med eller utan montering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 36 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 2
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2