652480-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Sovrumsmöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sängar för insatser
Referensnummer: 22/109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39143100 Sovrumsmöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
50 000 enklare sängar, gästsäng, gärna hopfällbara. Längd 190 till 200 cm x 80 cm, inklusive madrass.