2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster och flyttstäd
Beskrivning: Annons
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 64121000 Budtjänster med olika transportmedel, 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911100 Städning av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001