Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Financial and administrative management for RenoWave project 20221122
Referensnummer: 302-15484-2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79420000 Managementtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The county board intends to enter into an agreement for the provision of financial and administrative management for the RenoWave project The County Administrative Board of Dalarna are the Lead Partner (LP).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66171000 Finansiell rådgivning, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79412000 Finansiella konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen