2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal lägenhetsstädning
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal av städtjänster i form av flyttstädning och övrig lägenhetsstädning efter t ex renoveringar, lättare uppfräschningsstäd mm
Intern identifierare: 24/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000