652632-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Revisionstjänster - Essunga, Grästorp, Götene, Skara och Vara
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster - Essunga, Grästorp, Götene, Skara och Vara
BeskrivningUpphandling av revisionstjänster till kommunerna Essunga, Grästorp, Götene, Skara och Vara.
Intern identifierare2023-56
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del