652675-2021 - ResultatSverige-Lidköping: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster 2
Referensnummer: 2021-3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunerna Götene, Lidköping, Skara och Vara inbjuder er att lämna anbud på tryckeritjänster.
Denna upphandling har tre (3) delområden:
1. Offsettryck
2. Digitaltryck
3. Kuvert
Sista dag för att ställa frågor är 2021-02-15.
Sista anbudsdag är 2021-02-25 23:59.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Tryckeritjänster 2021-3
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Offsettryck
Del nr: 2
22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 22310000 Vykort, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
Digitaltryck
Del nr: 3
30199200 Kuvert, korrespondenskort och brevkort, 30199230 Kuvert, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
Kuvert