2. Förfarande
Förfarande
Titel: DMR radio-terminaler
Beskrivning: Myndigheten för samhällsskydd och beredskap (MSB) har för avsikt att upphandla DMR radio-terminaler i enlighet med upphandlingsdokumenten. Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas. Vi emotser ert anbud med intresse.
Intern identifierare: 24/102
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32570000 Kommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del