652706-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med flak och tipptruckar – Lastbil med släp Wendesgymnasiet NR 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastbil med släp Wendesgymnasiet NR 2
BeskrivningUpphandlingen omfattar en (1) st lastbil med släpvagn till Wendesgymnasiet.
Intern identifierareBUN 2024/3296
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
Ytterligare klassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLastbil med släp Wendesgymnasiet NR 2