2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av DIS för ny- och ombyggnation av trafiksignaler och andra ITS-anläggningar. Entreprenaden avser Nordmarksvägen, Farsta Strand
Beskrivning: Den här upphandlingen avser DIS för ny- och ombyggnation av trafiksignaler och andra ITS-anläggningar. Nordmarksvägen, Farsta Strand
Intern identifierare: T2021-03077-40
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233294 Installation av trafiksignaler
Ytterligare klassificering (cpv): 45213310 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till vägtransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av DIS för ny- och ombyggnation av trafiksignaler och andra ITS-anläggningar. Entreprenaden avser Nordmarksvägen, Farsta Strand