2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikation som tjänst (diarienr LD17 03172)
Beskrivning: Förhandsinsyn avseende Kommunikation som tjänst
Intern identifierare: RS 2025/1587
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32543000 Telefonväxlar, 72246000 Konsulttjänster för system, 72250000 System- och stödtjänster, 72253000 Helpdesk- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000