652809-2024 - Resultat
Sverige – Träbränslen – Ramavtal Pellets
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Pellets
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av pellets till två folkhögsskolor, enligt beställarens behov. Upphandlingens totala värde uppskattas till 7 900 000 kr exkl. moms.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100204:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09110000 Fasta bränslen