652831-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Plantering och skötsel av grönområden
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utemiljötjänster
Referensnummer: 23/39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.1.4.
Kort beskrivning
Utemiljötjänster i Eskilstuna kommuns ytterområden