2. Förfarande
Förfarande
Titel: Legoblock
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av legoblock i betong med eller utan överbyggnad samt övriga tillhörande tjänster. Anbudsgivare ska kunna leverera samtliga produkter och tjänster till hela Sverige.
Intern identifierare: 24/23
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong, 44114200 Betongvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Sinfra MALL Jon