652964-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bank- och investeringstjänster – Betalväxeltjänst och kortinlösen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetalväxeltjänst och kortinlösen
BeskrivningSamupphandling med Östgötatrafiken och Blekingetrafiken gällande betalväxeltjänst samt kortinlösen.
Intern identifierare2024-O000900
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning, 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
BeskrivningEnligt upphandlingsdokument
Intern identifierare1629613-0
Huvudklassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation
Beskrivningingår som strukturerat dokument
Intern identifierare1629698-1