652990-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Karlstad: Reparation och underhåll av säkerhets- och försvarsmateriel
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanningstjänster till MSB:s förråd i Kristinehamn
Referensnummer: 22/125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50600000 Reparation och underhåll av säkerhets- och försvarsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 79600000 Rekryteringstjänster, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda, 79991000 Lagerhantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen