2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning av miljöbodar
Beskrivning: Upphandlingen avser ingående av kontrakt med en leverantör gällande frekvensstyd städning av miljöbodar, sopskåp och underjordsbehållare.
Intern identifierare: 202513
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Entreprenaden omfattar driftavtal i form av stödtjänster av avfallshantering i B:s fastighetsbestånd: frekvensstyrd städning av miljöbodar, sopskåp och underjordsbehållare.
Intern identifierare: 1755048-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran (ifylls av anbudsgivare som lämnar anbud genom egenförsäkran och därmed besvarar kvalificeringskrav först under utvärdering av inkomna anbud)
Beskrivning: Entreprenaden omfattar driftavtal i form av stödtjänster av avfallshantering i B:s fastighetsbestånd: frekvensstyrd städning av miljöbodar, sopskåp och underjordsbehållare. Denna del besvaras av anbudsgivare som lämnar anbud genom egenförsäkran.
Intern identifierare: 1755050-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav (ifylls av anbudsgivare som lämnare anbud genom att besvara sanningsförsäkran och kvalificeringskrav vid anbudslämnande)
Beskrivning: Entreprenaden omfattar driftavtal i form av stödtjänster av avfallshantering i B:s fastighetsbestånd: frekvensstyrd städning av miljöbodar, sopskåp och underjordsbehållare. Denna del besvaras av anbudsgivare som besvarar sanningsförsäkran och kvalificeringskrav vid anbudslämnande.
Intern identifierare: 1755051-2