2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långsele Driftplats ombyggnation, bygghandling
Beskrivning: Paketering av följande åtgärder: 13483 Långsele, spår och växelbyte 7 st växlar, bygghandling 21093 Långsele bdl 211 genomgående hastighet 17644 Återläggning spår 5 Långsele
Intern identifierare: KOM-418651
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Långsele Driftplats ombyggnation, bygghandling