65323-2023 - ResultatSverige-Vårgårda: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Geotekniska och miljötekniska utredningar
Referensnummer: 22/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Vårgårda kommun och Herrljunga kommun inbjuder er att lämna anbud till denna upphandling som avser behov av geotekniska och miljötekniska utredningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen