65324-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Ramavtal avseende elarbeten och processautomation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende elarbeten och processautomation
BeskrivningIntresserade leverantörer bjuds in till anbudsgivning. Fullständig omfattning av upphandlingen framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.
Intern identifierare2024-132
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000