653292-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörledningar för dricksvatten – Stålrör och tillhörande rördelar för vattendistribution 24SVOA1052
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStålrör och tillhörande rördelar för vattendistribution 24SVOA1052
BeskrivningStålrör och tillhörande rördelar för vattendistribution.
Intern identifierare24SVOA1052
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44162500 Rörledningar för dricksvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStålrör och tillhörande rördelar för vattendistribution 24SVOA1052