2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbyråtjänster 2024
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal för Webbyråtjänster inklusive Drift, service och Support av befintliga webblösningar.
Intern identifierare: FTV 2406–0273
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72211000 Programmering av system- och användarprogram, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72413000 Webbsideutformningstjänster, 72420000 Internetutvecklingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000