2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elinstallationstjänster
Beskrivning: Elinstallationstjänster
Intern identifierare: V 2025/2416
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: El- och nätverksinstallationertjänster
Intern identifierare: Elinstallationstjänster