See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser fastighetssystem med tillhörande funktioner till Hallsbergs kommun och Hallsbergs Bostads AB.
Intern identifierare: 24/UH/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000