2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1092 Entrémattor
Beskrivning: Upphandlingen avser Entrémattor till Flens kommun, Södertälje kommun, Telgekoncernen, Salems kommun, Katrineholms kommun och Gnesta kommun.
Intern identifierare: 25/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 39532000 Dörrmattor, 98311100 Tvätthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000