653476-2023 - ResultatSverige-Bjuv: Farmaceutiska tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkemedelsrobot
Referensnummer: 23/202
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85149000 Farmaceutiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser läkemedelsrobotar till Bjuvs kommun, Perstorps kommun och Åstorps kommun
Inbjudan
Bjuvs kommunoch Åstorps kommun inbjuder er att inkomma med anbud enligt nedan.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33141626 Doseringsutrustning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33692000 Farmaceutiska lösningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen