2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Kils återvinning steg2
Beskrivning: Förhandlat förfarande enligt 12 paragrafen LOU.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103842:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144710 Hjullastare