2. Förfarande
Förfarande
Titel: Årsentreprenör golv
Beskrivning: Ramavtal AB04 golv till region sörmland
Intern identifierare: IN-IN24-0304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45432100 Golvläggning och beläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000