2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Rekryteringssystem
Beskrivning: Se RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet