2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård 2025
Beskrivning: Lokalvårdtjänster till Vara Bostäder
Intern identifierare: VBAB 2025/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000