2. Förfarande
Förfarande
Titel: IKE System
Beskrivning: Upphandlingen avser IKE system för gymnasiesamverkan Skåne och västra Blekinge.
Intern identifierare: 25/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration
Ytterligare klassificering (cpv): 48444000 Redovisningssystem, 72212443 Programvaruutvecklingstjänster för redovisning, 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000