See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stadsutvecklingsstöd
Beskrivning: Ramavtal för stadsutvecklingsstöd.
Intern identifierare: 24/122
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71400000 Stadsplanering och landskapsvård
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71410000 Stadsplanering, 71420000 Landskapsarkitektur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000