See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationstjänst för Bio+
Beskrivning: Uppdraget handlar om att sprida kunskap och resultat från forskningsprogrammet Bio+, dels mellan forskare/innovatörer inom programmet och dels till programmets målgrupper som kan nyttiggöra resultaten. De övergripande tjänster som efterfrågas är aktiviteter som ökar förutsättningarna för effektivitet, kvalitet och nyttiggörande av forsknings- och innovationsresultat.
Intern identifierare: 2025-4399
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000