See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster inom chefs- och ledarskapsutveckling
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 2025/0498
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal, 79998000 Coachning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000