654118-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Operationsartiklar 2025, SLL583
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOperationsartiklar 2025, SLL583
BeskrivningOperationsartiklar 2025, SLL583
Intern identifierareFSN 2024-0102
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000