654128-2021 - ResultatSverige-Bromölla: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: KS 2021/307
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser företagshälsovård till Bromölla Kommuns medarbetare, för successiva avrop under avtalstiden.
Upphandlande myndighet, Bromölla kommun, avser att teckna ramavtal med en(1) leverantör för en period om två (2) år med rätt till förlängning i två (2)år.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen