2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hemelektronik
Beskrivning: Upphandling av hemelektronik
Intern identifierare: UE 25.045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39700000 Hushållsapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000