654245-2023 - ÄndringSverige-Jönköping: Färdigställande byggnadsarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för mindre ombyggnationer
Referensnummer: 2023/1252
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende mindre ombyggnationer - avrop som görs på ramavtalet gäller för ombyggnationer till ett värde upp till 15 miljoner.