654282-2023 - ResultatSverige-Ängelholm: Anläggningsarbete
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hantverkstjänster Bygg
Referensnummer: KS 2023/407
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Hantverkstjänster inom bygg.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Delområde 1 Ängelholmshem
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45000000 Anläggningsarbete, 45111100 Rivning, 45261310 Plåtslageri, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 45421000 Snickeriarbeten, 45442100 Målning, 51900000 Installation av styr- och reglersystem, 71541000 Byggteknisk projektledning, 71550000 Smedtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser Hantverkstjänster Bygg.
Delområde 2 Ängelholmslokaler och Ängelholms kommun
Del nr: 2