654391-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Psykologutredningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPsykologutredningar
BeskrivningAvbruten
Intern identifierareN609-4154/23
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del