654419-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Konsulttjänster för företagsutveckling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nodkoordinator och affärsutvecklare för Automation Region IndTech Skellefteå
Referensnummer: 2021/2828
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulten ska bygga upp och utveckla Automation Regions samverkansarena ”Nod Norr” med Skellefteå som bas.