2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånsportal
Beskrivning: Detta avtal omfattar kommunens förmånsportal med hantering av friskvårdsbidraget inklusive kvittohantering. Våra anställda ska kunna få ut ett mervärde av att vara anställd samt enkelt kunna utnyttja friskvårdsbidraget och övriga förmåner utan större arbetsinsats. Vi söker en helhetsleverantör som hjälper oss skapa mervärde för våra anställda.
Intern identifierare: KS 2023/00462
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatorisk del med frågor i förfrågningsunderlaget