2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck- och däckservice
Beskrivning: Däck- och däckservice, köp av däck, däckskifte.
Intern identifierare: SBN/2025/0425/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nej