2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende planta och plantering i Jämtlands län
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud på vår upphandling avseende skogsvårdstjänst planta och plantering i Jämtlands län. Avtalet avser säsong 2025-2026.
Intern identifierare: 0479/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000