654798-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för transportsystem – 2 st. projektörer inom tele, Stora projekt, Norrbotniabanan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 st. projektörer inom tele, Stora projekt, Norrbotniabanan
Beskrivning: Upphandlingen avser 2 st. projektörer inom tele till stora projekt, Norrbotniabanan.
Intern identifierare: KOM-420866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Projektör tele 1
Beskrivning: Projektör tele 1
Intern identifierare: Projektör tele 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Projektör tele 2
Beskrivning: Projektör tele 2
Intern identifierare: Projektör tele 2