Vara Regionfastigheters projektledare behjälplig som byggproduktionsledare.
Som byggproduktionsledare för byggprojektets produktion säkerställa att alla förekommande byggaktiviteter, installationer och sidoentreprenader tex medicinsk utrustning följer gemensam projektplan.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71541000 Byggteknisk projektledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Arbetets huvudsyfte/huvuduppdrag: