654901-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Informations- och marknadsföringsprodukter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profil- och presentartiklar
Referensnummer: A520.455/2022-939
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning