2. Förfarande
Förfarande
Titel: Open procurement for Energy Expert Consultant as Global Advisor
Beskrivning: Energy Expert Consultant as Global Advisors
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Open procurement of Energy Expert Consultant as Global Advisor
Beskrivning: Energy Expert Consultant as Global Advisor