See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elprojektering
Beskrivning: Ramavtal avseende elprojektering vid nybyggnad, ombyggnad och tillbyggnad
Intern identifierare: 20/180
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Elprojektering anbud